Plan kolędy

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 24 I – 30 I 2022

24 I 2022

Poniedziałek

1.    Radosna, Zbożowa – 15:00
2.    PCK 13 a – 15:00
3.    Pasterska, Myśliwych, Sarnia, Lisia, Wilcza, Zajęcza – 16:00

25 I 2022

Wtorek

1.    Piłsudskiego, Wrocławska (od początku) – 15:00
2.    Wrocławska (od końca) Hallera – 15:00

26 I 2022

Środa

 

1.    Jagiellońska bloki, Jagiellońska (od początku) – 9:00 i 15:00
2.    Jagiellońska (od końca) – 15:00

27 I 2022

Czwartek

 

1.    Zagródki – 15:00
2.    Gwarków Sławkowskich, Zawalna – 15:30

28 I 2022

Piątek

3.    Komora, Fabryczna – 15:00

29 I 2022

Sobota

1.    Korzenna, Borówkowa, Borowa, Gajowych, Brzozowa – 9:00
2.    Stawki, Konwaliowa, Jaśminowa, Storczyków, Stokrotek, Tulipanowa, Maków – 9:00
3.    Siewierska – 9:00

 

 

 

 WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 17 I – 23 I 2022

 17 I 2022

Poniedziałek

1. Krzywda -15:00

2. 23 Stycznia, Cegielniana – 16:00

3. Podwalna – 15:00

18 I 2022

Wtorek

1. Zachodnia, Botaniczna, Wiejska – 15:00

2. Owocowa, Cechowa – 15:00

3. Świętojańska (od Rynku) -15:00

19 I 2022

Środa

1. PCK 7a – 15:00

2. PCK 9, 15a – 9:00 i 15:00

3. PCK 19 – 18:00

20 I 2022

Czwartek

1. PCK 7 – 15:00

2. PCK 9a – 15:00

21 I 2022

Piątek

1. Świerkowa, Armii Krajowej, Pańska Góra, Krakowska za torami – 15:00

22 I 2022

Sobota

1. Krakowska (od początku) – 9:00

2. Krakowska (od końca) – 9:00

3. Michałów, Krzykawa Podgórska – 9:00

23 I 2022

Niedziela

1. Miedawa, Wrzosowa (od końca) – 15:00

2. Wrzosowa (od początku) – 15:00




WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 10 I – 16 I 2022


 Termin

Teren

10 I 2022

Poniedziałek

1. Dębniki – 15:00

2. Grodzka, Dymniki – 15:00

3. Walcownia – 15:30

11 I 2022

Wtorek

1.Olkuska (od końca) – 15:00

2.Legionów, Łosińska, Gwarków Sławkowskich – 15:00

3.Ob. Westerplatte, Sikorskiego, Kolejowa – 15:00

12 I 2022

Środa

1.Wikle – 15:00 (przerwa na Mszę św. 17:00)

2.PCK 15 i 17 – 9:00 i 15:00

3.Poprzeczna, Okradzionowska – 15:30

13 I 2022

Czwartek

1.PCK 11 – 15:00

2.PCK 5a – 15:00

15 I 2022

Sobota

1Hrubieszowska (od końca), Staszówka, Plebiscytowa – 9:00

2.Hrubieszowska (od początku – parzyste) – 9:00

3.Hrubieszowska (od początku – nieparzyste) – 9:00

16 I 2022

Niedziela

1.Jaworowa, Jesionowa, Jarzębinowa – 15:00

2.Konarowa, Jałowcowa – 15:00

3.Kozłowska – 18:00

 




WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 3 I – 9 I 2022

 

3 I 2022

Poniedziałek

1.    Kownackiego, Szymanowskiego, Słowackiego – 15:30
2.    Sujkowskiego; Wita Stwosza; PCK – 15:00
3.    Jodłowa – 15:00

4 I 2022

Wtorek

1.    Kwartowska – 15:00
2.    F. Nullo; Sosnowa – 15:00
3.    Niwka, Matejki – 15:00

5 I 2022

Środa

1.    Żupnicza, Kołdaczka – 15:30
2.    Dębowa Góra; Szerokotorowa – 15:00

6 I 2022

Czwartek

1.    Biskupia, Piekarska – 15:00
2.    Zamkowa, Garncarska, Gołębia – 15:00

7 I 2022

Piątek

1.    PCK 21 – 9:00 i 18:00

8 I 2022

Sobota

1.    Browarna (od początku); Kabania – 9:00
2.    Browarna (od końca) – 9:00
3.    Chwaliboskie – 9:00

9 I  2022

Niedziela

1. Wał (od końca) – 15:00

2. Zakościelna, Wał (od początku) – 15:00

 

 



WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 29 XII 2021– 02 I 2022

29 XII 2021

Środa

1. Burki  9:00 i 15:00

2. Niwa i Modrzewiowa  9:00 i 15:00

30 XII 2021

Czwartek

1. Groniec – początek   9:00 i 15:00

2. Groniec – koniec  9:00 i 15:00

31 XII 2021

Piątek

1. Strzemieszycka 9:00

2. Św. Jakuba 9:00

02 I  2022

Niedziela

1. Rynek  15:00

2. Mały Rynek, Staropocztowa, Młyńska, Kościelna – 15:00