Plan kolędy

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 23 I 2023 – 1 II 2023

 

 23 I 2023

Poniedziałek

 

1.Biskupia i Piekarska – 15:00, PCK domki – 18:00

25 I 2023

Środa

 

1.Kościelna – 15:00;

26 I 2023

Czwartek

 

1.Świerkowa, Jodłowa – 15:00; Sosnowa – 19:00

27 I 2023

Piątek

 

1.Łosińska, Gwarków Sławkowskich – 15:00;

F. Nullo – 18:00

28 I 2023

Sobota

 

1.Michałów i Krzykawa Podgórska – 9:00

29 I 2023

 Niedziela

 

1.Korzenna i Borówkowa, Pasterska, Myśliwych, Sarnia,

Lisia, Wilcza, Zajęcza – 15:00

30. I 2023

Poniedziałek

 

1.Grodzka, Dymniki – 15:00

2.Debniki – 15:00

3.Kwartowska i Zawalna -15:00

31. I 2023
Wtorek

 

1.Wał i Zakościelna – 15:00

2.Podwalna – 15:00

1 II 2023

Środa

 

1.Mały Rynek, Staropocztowa, Młyńska – 15:00

2.PCK 13a – 15:00






WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 16 I 2023 – 22 I 2023

 16 I 2023

Poniedziałek

1.PCK 5a – 15:00

2.Walcownia – 15:00

3.PCK 11 – 9:00 i 18:00 PCK 21 – 15:00

17 I 2023

Wtorek

1.PCK 15 – 9:00 i 17:00; PCK 17 – 15:00

2.PCK 19 – 9:00 i 17:00, PCK 15a – 15:00

3.PCK 7 a – 9:00 i 15:00

18 I 2023

Środa

1.Jagiellońska bloki - 9:00 i 15:00; Jagiellońska (od końca) – 15:00

2.Jagiellońska (od początku) – 15:00

19 I 2023

Czwartek

1.Legionów, Olkuska ( od początku) – 15:00

2.Olkuska (od końca) – 15:00

3.PCK – 9a – 15:00

20 I 2023

Piątek

1.Browarna (od początku) – 15:00

2.PCK 9 – 9:00; 15:00

21 I 2023

Sobota

1.Hrubieszowska (od końca), Staszówka, Plebiscytowa – 9:00

2.Hrubieszowska (od początku – parzyste) – 9:00

3.Hrubieszowska (od początku – nieparzyste) – 9:00

22 I 2023

Niedziela

1.Brzozowa, Gajowych – 15:00

2.Borowa – 15:00

 




WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 09 I 2023 – 15 I 2023

 9 I 2023

Poniedziałek

1.Poprzeczna, Okradzionowska – 15:00

2.Wita Stwosza, Sujkowskiego – 15:30

10 I 2023

Wtorek

1.Owocowa, Cechowa – 15:00

2.Zachodnia, Botaniczna, Wiejska – 15:00

11 I 2023

Środa

1.Wikle – 15:00

12 I 2023

Czwartek

1.Krzywda – 15:00

2.23 –Stycznia, Cegielniana – 15:00

13 I 2023

Piątek

1.Pańska Góra, Krakowska za torami, Armii Krajowej – 15:00

14 I 2023

Sobota

1.Krakowska (od początku) – 9:00 i 15:00

2.Krakowska (od końca) – 9:00 i 15:00

3.Świętojańska (od początku) – 9:00 i 15:00

15 I 2023

Niedziela

1.Stawki, Konwaliowa – 15:00

2.Jaśminowa, Storczyków, Stokrotek, Tulipanów, Maków – 15:00

 




WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 02 I 2023 – 08 I 2023

2 I 2023

Poniedziałek

1.Zagródki – 15:00

2.Szerokotorowa, Dębowa Góra – 15:30

3 I 2023

Wtorek

1.Piłsudskiego, Wrocławska (od początku) – 15:00

2.Wrocławska (od końca), Hallera – 15:00

4 I 2023

Środa

1.Żupnicza i Kołdaczka – 18:00

2.Niwka, Matejki – 15:00

5 I 2023

Czwartek

1.Komora, Fabryczna – 15:00

2.Radosna, Zbożowa – 15:00

3.Kownackiego, Szymanowskiego, Słowackiego – 15:30

6 I 2023

Piątek

1.Kolejowa, Obrońców Westerp. (od Końca) – 15:00

2.Obrońców Wester. (od początku), Sikorskiego – 15:00

7 I 2023

Sobota

1.Chwaliboskie -9:00

2.Browarna od początku, Kabania – odwołana

3.Browarna – od końca – 9:00

8 I 2023

Niedziela

1.Jaworowa, Jesionowa, Jarzębinowa – 17:30

2.Konarowa, Jałowcowa – 15:00

 

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 28 XII 2022 – 01 I 2023

 28 XII 2022

Środa

1. Groniec - koniec 9:00 i 15:00

2. Groniec - początek 9:00 i 15:00

29 XII 2022

Czwartek

1.Niwa, Modrzewiowa – 9:00 i 15:00

2.Burki – 9:00 i 15:00

3.PCK 7 – 9:00 i 15:00

30 XII 2022

Piątek

1. Wrzosowa - początek – 16:30

2. Miedawa, Wrzosowa koniec -15:00

3. Siewierska od Rynku – 15:00

31 XII 2022

Sobota

1. Strzemieszycka – 9:00

2. Św. Jakuba – 9:00

3. Zamkowa, Garncarska, Gołębia – 9:00

1 I 2023

Niedziela

1.Rynek od początku – 15:00

2.Kozłowska – 15:00