Intencje mszalne

14.06.2021 do 20.06.202


 14 czerwca 2021r. – poniedziałek XI tygodnia zwykłego

Bł. Michała Kozala; 22 rocznica wizyty JP2 w Sosnowcu.

07:00

1.

+Ks. Józef Łącki (7 r. śm. )

2.

+Jadwiga Piętka – od Pracowników Gminnej Spółdzielni w Sławkowie.

07:30

1.

Dz. Bł. z ok. 18 r. ślubu Marzeny i Krzysztofa Lewandowskich.

18:00

1.

+Zofia Wiekiera – 14 Msza Gregoriańska.

15 czerwca 2021r. – wtorek XI tygodnia zwykłego

Dzień Powszedni

07:00

1.

+Winicjusz Grzmil – od żony i dzieci.

2.

O wyjście z nałogu, zdrowie i Boże Bł. dla Eugeniusza Piętki.

07:30

1.

+Zofia Wiekiera – 15 Msza Gregoriańska.

18:00

1.

Dz. Bł. w int. Parafialnego Zespołu Caritas i ich rodzin oraz opiekuna.

16 czerwca 2021r. – środa XI tygodnia zwykłego

Dzień Powszedni

07:00

1.

+Zofia Wiekiera – 16 Msza Gregoriańska.

2.

+Zofia Kaczmarzyk – od Koła Różańcowego p. Leokadii Rybak.

07:30

1.

+Wojciech Kiełbas – od żony i synów z rodzinami.

18:00

1.

Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

17 czerwca 2021r. – czwartek XI tygodnia zwykłego;

Św. Alberta Chmielowskiego

07:00

1.

+Jan Goniewicz – od Iwony Kacmarzyk z mężem i córką.

07:30

1.

+Wojciech Kiełbas – od rodziny Świetlik i Skulimowskich.

18:00

1.

+Zofia Wiekiera – 17 Msza Gregoriańska.

18 czerwca 2021r. – piątek XI tygodnia zwykłego;

Dzień Powszedni

07:00

1.

Dz. Bł. w int. Apostolatu MB Pielgrzymującej, s. Damiany i o. Romualda.

07:30

1.

+Zofia Wiekiera – 18 Msza Gregoriańska.

18:00

1.

Dz. Bł. z ok. 22 r. ur. Klaudii i 20 r. ur. Rafała Bobińskich – od Mamy i rodzeństwa.

19 czerwca 2021r. – sobota XI tygodnia zwykłego;

Dzień Powszedni

07:00

1.

+Romuald Bąk – od Joanny, Gabrieli i Anety.

07:30

1.

+Barbara Dróżdż – Głowala – od Towarzystwa Miłośników Sławkowa.

18:00

1.

+Zofia Wiekiera – 19 Msza Gregoriańska.

20 czerwca 2021r. – XII Niedziela zwykła

07:30

1.

+Janina, Antoni Osińscy i ich rodzice oraz Mirosław Osiński.

09:30

1.

+Zofia Wiekiera – 20 Msza Gregoriańska.

11:00

1.

+Sabina i Albin Cupiał – od Syna.

12:15

1.

Roczki: Aleksander (1 r. ur.), Dorotka (3 r. ur.), Małgorzata (8 r. ur.), Krzysztof (10 r. ur.) i bł. dla całej rodziny; Mateusz Kaczmarzyk – od chrzestnej z rodziną.

15:00

1.

NIWA: +Michał Nowak (8 r. śm.) – od Żony z dziećmi.

17:00

1.

Dz. Bł. z ok. 18 r. ur. Mateusza Trześniewskiego.

 

NOWENNA

DO MATKI BOŻEJ

NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

-----------------------------------------

16 czerwca 2021 roku godz. 18:00

 

INTENCJE DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNE:

O opiekę MBNP dla wspomagających modlitwą, ofiarami i pracą odnawianie naszych Świątyń.

O zdrowie psychiczne i duchowe dla pewnej osoby.

O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., dalszą opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa Zygmunt i jego rodziny;

Z podziękowaniem Opatrzności Bożej za otrzymane łaski z prośbą o umocnienie
w wierze, błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., dalszą opiekę Matki Bożej dla Klaudii, Rafała, Kingi, Dawida oraz ich mamy.

O uzdrowienie z choroby wnuka Jakuba, a także o potrzebne siły dla jego rodziców.

Dziękując za otrzymane łaski z prośbą o mądrość, dary Ducha św. i błogosławieństwo
dla lekarzy i służby medycznej leczących wnuka JAKUBA – od babci;

O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla Łukasza, Alana, Marka, Elżbiety i ich mamy;

O łaskę nawrócenia i uzdrowienia w rodzinie _

O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla KR p. Krystyny Stychno oraz dla ich rodzin;

 O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla KR p. Liljany Jakóbczyk oraz dla ich rodzin;

O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla KR p. Barbary Proszczek oraz dla ich rodzin;

 O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla KR p. Urszuli Lekstan oraz dla ich rodzin;

 O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla wszystkich Pań, które podczas uroczystości nosiły feretrony

 

INTENCJE ZA ZMARŁYCH:

++ Halinę i Henryka Kowalskich;

++ Krystynę Szczepanik, Annę Śpiączkę oraz Władysławę Głowacką;

++ Stefanię, Karola, Henryka i Jerzego Hauzerów;

++ Krzysztofa Bobińskiego i  za jego zmarłych rodziców – od żony i dzieci;

+ Wiesława Wilka i za jego zmarłych rodziców i rodzeństwo;

 + Tomasza Łaskawiec – od mamy;

+ Barbarę Flasza; + Leszka Nowaka;

+ Czesława (m) Świdę – od żony i synów;

+ Henryka Makowskiego – od mamy;

+ Kazimierza Zygmunta;

++Wandę i Czesława Skrzypczyków; +Krystynę Jakubowską; +Tadeusza Marzec; ++ Teodorę i Stanisława Baran; +Józefę Kwaśny; +Katarzynę Hil; +Patrycję Ciszek; + Małgorzatę Podziemską; + Jerzego Gębkę;

++ Małgorzatę Kmiotczyk, Jana Zmorzysko oraz za ich zmarłych rodziców;

+ Zbigniewa (m) Kulig – od żony i córek;

++ Lidię Marchewka i jej zmarłych rodziców

++ Zbigniewa Kazirod oraz jego zmarłych rodziców – od żony i synów z rodzinami

++ Maksymiliana i Danutę Glińskich – od sąsiadów z ul. Siewierskiej;

+ Aleksandrę Mastela – od sąsiadów z ul. Kozłowskiej;_

 + Stefanię Pelc-Rak (w 1. Rocznicę śmierci) – od męża Andrzeja, wnuczków: Oliwiera, Joanny, Szymona, swata Zbigniewa oraz rodziny;

 + Zbigniewa Oziębłowskiego – od żony, córek i wnuków Natalki i Pawełka;

+ Henryka Malinowskiego – od bratowej Henryki z rodziną,

 + Krystynę Joniak – od Ireny;

 + Mariana Kamińskiego – od Barbary i Jerzego Pomiernych;

+ Ewę Skoczylas – od Agnieszki z rodziną;

 ++ Romana i Marię Marzec – od Piotra Gromka z rodziną;

 + Janinę Zygmunt – od sąsiadów z ul. Kozłowskiej;

 + Helenę Naskręt – od sąsiadów z bloku 15;

 + Artura Nowackiego – od rodziny Drzazga i Lisowskich z Pazurka;

 + Henrykę Głodkowską – od Małgosi z dziećmi;

 + Wandę Zdonek (w 3. Rocznicę śmierci) – od dzieci z rodzinami;

 + Genowefę Rzońca – od Wandy Świda z córkami;

 + Zygmunta Konopkę – od Marii, Zygmunta i Michała Malinowskich;

 +Annę Kozińską (w 2. Rocznicę śmierci) – od rodziny;

 ++Dusze cierpiące w Czyśćcu;

 ++ Lucynę i Jakuba Świerczyńskich;

 ++ Za zmarłe członkinie KR p. Krystyny Stychno oraz zmarłych z ich rodzin;

 + Wandę Zdonek (w rocznicę śmierci) – od KR p. Liliany Jakóbczyk i ich rodzin;

 ++ Jana (w rocznicę śmierci) Stefana Jakóbczyk i dusze cierpiące w czyśćcu;

 ++Honoratę i Bolesława Naglińskich i zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron;

 + Henryka Drzewieckiego – od żony;

 + Mariana Zubel (w 24. Rocznicę śmierci);

 ++Mariannę i Zbigniewa Zubel – od rodziny;

 + Jadwigę Piętka – od pracowników Gminnej Spółdzielni w Sławkowie;

 ++ Tadeusza Malinowskiego, Danutę Olkuską, Antoninę i Jana Olkuskich, Balbinę Olkuską – od Alicji Malinowskiej;

 + Piotra Kolasę – od sąsiadów z Rynek 34;

++ Marię Tarmas-Gaca i jej syna Pawła – od mamy;

 ++ Za zmarłe członkinie KR p. Barbary Proszczek i za zmarłych z ich rodzin;

 ++ Za zmarłe członkinie KR p. Urszuli Lekstan i za zmarłych z ich rodzin;

 + Bogdanę Smolij – od córek;

 + Antoninę Zubel – od wnuczek;

+ Zofię Kaczmarzyk – od córki i syna z rodziną;

 + Genowefę Rzońca – od pani Baranowej;

 ++ Leona i Tadeusza Baron – od rodziny;

 + Genowefę Koziak zd. Konopka – od kuzynki Janiny Tarmas;

 + Antoninę Makowską – od synowej Heni z rodziną;