"UWIĘZIENI PRZEZ BURZĘ"

Straszna burza trwająca kilka godzin popołudniowych i wieczornych w dniu 3.07.2012r. „ pomieszała” nasze plany i „ uwięziła” VII Pielgrzymkę rowerową – KOŚCIAN – CZĘSTOCHOWA – OŚWIĘCIM ( 30.06 – 6.07.2012r.) w Myszkowie. Nas oczekujących – 4 wolontariuszki z Caritas – na nich z posiłkiem i noclegiem – w domu parafialnym. Dopiero po godz. 20.00 dowiedziałyśmy się, że dotrą do Sławkowa następnego dnia w godzinach dopołudniowych i przenocują w Myszkowie.

4.07.br. już bez przygód i przeszkód mogliśmy ich ugościć i podzielić się wrażeniami, pracą, pochwalić pięknie remontowaną świątynią, obopólnym zaproszeniem do odwiedzin w następnym roku. Podziękowania za gościnę, zdjęcia wpis do kroniki i drobne prezenty zostały wręczone naszym Kapłanom – ks. Wojciechowi i ks. Markowi a słodycze otrzymały: Basia W. Stasia J. Halinka K. Teresa K.

Nie zastąpionym  paniom z Caritasu bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałego przyjęcia pielgrzymów w naszej sławkowskiej parafii.