Plan kolędy

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 21 I 2019 – 25 I 2019

21 I 2019

Poniedziałek

1. PCK 9a – 9:00 i 15:00

2. Wikle – 15:00

 

22. I 2019

Wtorek

1. Jodłowa – 15:00

2. Wita Stwosza, Sosnowa – 15:00

 

 

23 I 2019 

Środa

1. Zagródki – 15:00

2. Niwka, Matejki – 15:00

3. Poprzeczna, Okradzionowska – 15:00

 

24 I 2019

Czwartek

1. Jagiellońska bloki, 9:00 i 15:00 Jagiellońska pocz. 15:00

2. Jagiellońska koniec – 15:00

 

25 I 2019

Piątek

 

1. Kołdaczka, Żupnicza – 15:00

2. Ob. Westerplatte, Sikorskiego, Kolejowa – 15:00

3. Walcownia – 15:00

 

 



WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 14 I 2019 – 20 I 2019

14 I 2019

Poniedziałek

1. Szerokotorowa i Dębowa Góra – 15:00

2. PCK 9 - 9:00 i 15:00

3. Borowa, Gajowych, Brzozowa – 15:00

15. I 2019

Wtorek

1. 23-Stycznia, Cegielniana – 15:00

2. Krzywda – 15:00

3. Kwartowska i Zawalna – 15:00

16 I 2019

Środa

1. Wrocławska koniec, Hallera – 15:00

2. Piłsudskiego, Wrocławska początek – 15:00

3. Łosińska i Gwarków Sławkowskich – 15:00

17 I 2019

Czwartek

1. Biskupia i Piekarska – 14:00

2. Legionów, Olkuska pocz. – 15:00

3. Olkuska koniec – 15:00

18 I 2019

Piątek

 

1. PCK 7 – 15:00

2. Dębniki – 15:00

3. Grodzka i Dymniki – 15:00

19 I 2019

Sobota

1. Świętojańska – 9:00

2. Siewierska i Kozłowska – 9:00

3. Komora, F. Nullo, Fabryczna – 9:00

20 I 2019

Niedziela

1. Jaśminowa, Storczyków, Stokrotek, Tulipanowa, Maków (15:00)

2. Stawki, Konwaliowa  (15:00)

 


WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 07 I 2019 – 13 I 2019

07 I 2019

Poniedziałek

1. PCK 15; 19 – 9:00 i 15:00

2. PCK,  PCK 21 – 15:00

08. I 2019

Wtorek

1. Wał, Zakościelna – 15:00

2. Radosna i Zbożowa 15:00

09 I 2019

Środa

1. Owocowa i Cechowa – 14:00    

2. Zachodnia, Botaniczna, Wiejska - 15:00

3. Kownackiego, Szymanowskiego, Słowackiego – 15:00

10 I 2019

Czwartek

1. PCK 7a – 9:00 i 15:00

11 I 2019

Piątek

 

1. Krakowska za torami, Armii Krajowej Pańska Góra - 15:00

2. Michałów – początek – 15:00

3. Michałów – koniec; Krzykawa Podgórska - 15:00

12 I 2019

Sobota

1. Krakowska – początek – 9:00

2. Sujkowskiego, Krakowska – koniec – 9:00

3. Jaworowa, Jesionowa, Jarzębinowa, Konarowa, Jałowcowa - 9:00

13 I 2019

Niedziela

1. Korzenna i Borówkowa; Świerkowa – 15:00

2. Pasterska, Myśliwych, Sarnia, Lisia, Wilcza, Zajęcza - 15:00

 


WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 31 XII 2018 – 06 I 2019

31 I 2018

Poniedziałek

1. Strzemieszycka 9:00

2. Św. Jakuba 9:00

3. Zamkowa, Garncarska, Gołębia 9:00

02 I 2019

Środa

1.  Groniec (koniec) – 14:00

2.  Groniec (początek) – 14:00

3.  PCK 13 a – 15:00

03 I 2019

Czwartek

1. PCK 5a – 15:00

2. PCK 15a, 17 – 9:00 i 15:00

3. PCK 11 – 15:00

04 I 2019

Piątek

 

1. Miedawa; Wrzosowa (od końca) – 15:00

2. Wrzosowa (od początku) – 15:00

3. Kościelna – 18:00

05 I 2019

Sobota

1. Browarna początek, Kabania – 9:00

2. Browarna koniec – 9:00

3. Chwaliboskie – 9:00

06 I 2019

Niedziela

1. Podwalna – 15:00

2. Mały Rynek, Staropocztowa, Młyńska – 15:00

 


WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 28 XII – 30 XII 2018

28 XII 2018

Piątek

1. Burki  9:00 i 15:00

2. Niwa i Modrzewiowa 9:00 i 15:00

29 XII 2018

Sobota

 

1. Hrubieszowska (od końca), Staszówka i Plebiscytowa – 9:00

2. Hrubieszowska (od początku parzyste) – 9:00

3. Hrubieszowska (od początku nieparzyste) – 9:00

30 XII 2018

Niedziela

1. Rynek – (od Austerii od Świętojańskiej) – 15:00

2. Rynek – (od Świętojańskiej do Austerii) – 15:00