Plan kolędy

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 16 I – 24 I 2017

16 I 2017

Poniedziałek

1. 23 – Stycznia, Cegielniana – 15:00

2. Krzywda – 15:00

17 I 2017

Wtorek

1. Chwaliboskie – początek – 15:00

2. F. Nullo, Chwaliboskie  - koniec – 15:00

18 I 2017

Środa

1. Gołębia, Staropocztowa, Mały Rynek, Zawalna – 15:00

2. Obrońców West., Sikorskiego, Kolejowa – 15:00

19 I 2017

Czwartek

1.  Kołdaczka, Żupnicza, Sosnowa (Ciołkowizna) – 15:00

2. Jodłowa (Ciołkowizna) – 15:00

20 I 2017

Piątek

1. Miedawa, Wrzosowa Koniec – 15:00

2. Wrzosowa początek – 15:00

21 I 2017

Sobota

1. Browarna początek, Kabania – 9:00

2. Browarna koniec – 9:00

22 I 2017

Niedziela

1. Kozłowska – 15:00

23 I 2017

Poniedziałek

1. Wał i Zakościelna     14:00

2. PCK 9a – 9:00 i 15:00

24 I 2017

Wtorek

1. 1. PCK13 a– 9:00 i 15:00

2. Siewierska - 14:00

 

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 09 I – 15 I 2017

09 I 2017

Poniedziałek

1. Legionów Polskich, Olkuska początek – 15:00

2. Olkuska koniec – 15:00

3. Kwartowska – 15:00

10 I 2017

Wtorek

1. Podwalna – 15:00

2. Wikle -15:00

3. Radosna i Zbożowa – 15:00

11 I 2017

Środa

1. Jagiellońska początek – 15:00

    Jagiellońska bloki 9:00 i 15:00           

2. Jagiellońska koniec – 15:00

3. Walcownia – 15:00

12 I 2017

Czwartek

 

1. Owocowa i Cechowa – 15:00

2. Zagródki – 15:00

3. Zachodnia, Botaniczna, Wiejska 15:00

13 I 2017

Piątek

 

1. Michałów – początek 15:00

2. Michałów – koniec; Krzykawa Podgórska – 15:00

3. Wita Stwosza, Sujkowskiego, Armii Krajowej, Krakowska za torami - 15:00

14 I 2017

Sobota

1. Krakowska – koniec  (od torów) od 9:00

2. Krakowska – początek - 9:00

15 I 2017

Niedziela

1. Staszówka, Plebiscytowa – 15:00

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 02 I – 1 I 2017

02 I 2017

Poniedziałek

1. Kownackiego, Szymanowskiego, Słowackiego – 15:00

2. Gajowych, Borowa, Brzozowa – 15:00

3. Komora, Fabryczna – 15:00

03 I 2017

Wtorek

1. Łosińska, Gwarków Sławkowskich – 15:00

2. Świętojańska  -  15:00

3. Niwka, Matejki – 15:00

04 I 2017

Środa

1. Szerokotorowa, Dębowa Góra – 15:00

2. Wrocławska koniec, Hallera – 15:00

3. Piłsudskiego, Wrocławska początek – 15:00

05 I 2017

Czwartek

 

1. Dębniki – 15:00

2. Grodzka, Dymniki – 15:00

3. Poprzeczna, Okradzionowska – 15:00

06 I 2017

Piątek

Trzech Króli

1. Korzenna i Borówkowa, Świerkowa – 15:00

2. Pasterska, Myśliwych, Sarnia, Lisia, Wilcza, Zajęcza - 15:00

07 I 2017

Sobota

1. Hrubieszowska – początek 9:00

2. Hrubieszowska – koniec 9:00

3. Jaworowa, Jesionowa, Jarzębinowa, Konarowa, Jałowcowa 9:00

08 I 2017

Niedziela

1. Młyńska; Konwaliowa – 15:00

2. Stawki, Jaśminowa, Storczyków, Stokrotek, Tulipanowa, Maków – 15:00

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 27 XII 2016 – 1 I 2017

27 XII 2016

Wtorek

1. Groniec – koniec – 9:00 i 15:00

- ks. Proboszcz

2. Groniec – początek – 9:00 i 15:00

- ks. Sławomir

3. Niwa i Modrzewiowa  od 9:00 i 15:00

- ks. Grzegorz

28 XII 2016

Środa

1. Burki – 9:00 i 15:00

- ks. Sławomir

2. PCK 11 i Kościelna – 9:00 i 15:00

- ks. Grzegorz

29 XII 2016

Czwartek

 

 

1. PCK 5a, 3a PCK domki – 9:00 i 15:00

- ks. Proboszcz

2. PCK 7a -  9:00 i 15:00

- ks. Slawomir

3. PCK 21 – 9:00 i 15:00

    Biskupia, Piekarska – 15:00

- ks. Grzegorz

30  XII 2016

Piątek

1. PCK 7 – 9:00 i 15:00

- ks. Grzegorz

2. PCK15 a; 17; 19 – 9:00 i 15:00

- ks. Sławomir

3. PCK 9; 15 – 9:00 i 15:00

- ks. Proboszcz

31 XII 2016

Sobota Sylwester

1. Strzemieszycka 9:00

- ks. Proboszcz

2. Św. Jakuba 9:00

- ks. Sławomir

3. Zamkowa, Garncarska 9:00

- ks. Grzegorz

01 I 2017

Niedziela

1. Rynek (od Austrii do Świętojańskiej) 15:00

- ks. Sławomir

2. Rynek (od Świętojańskiej do Austerii) 15:00

- ks. Proboszcz