Intencje mszalne

17.09. - 23.09.

Poniedziałek 17.09.     

7:00 +Mariana Nowaka – od mieszkańców z ul. Zagródki

7:00 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 17 msza greg.

7:30 +Mieczysława Sadowskiego – od sąsiadów z ul. Browarnej

18:00 +Mariannę Zubel w 4 r.śm.

 

 

Wtorek 18.09.              

7:00 +Edwarda Mazur – od koleżanek i kolegów z pracy syna w Świętochłowicach

7:30 O błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., dla Rodzin z Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej i s. Damiany

18:00 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 18 msza greg.

18:00  +Jacka Skubis – od pracowników Przychodni w Sławkowie

 

 

 Środa 19.09.                 

7:00 +Jerzego Frydrych – od mamy i siostry z mężem

7:00 +Zofię Taborek w 1 r.śm – od córek

7:30 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 12 msza greg.

18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

Czwartek 20.09.        

7:00 Dziękując Bogu za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie,    błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki    Bożej dla Heleny z ok. 85 r. ur. – od synów z rodzinami

7:00 +Genowefę, Józefa Bugaj – od rodziny

7:30 +Teodozję Jędrusik – od sąsiadów z ul. PCK 11

18:00 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 20 msza greg.



Piątek 21.09.        

7:00 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 21 msza greg.

7:30 +Tomasza Pisarek w 3 r.śm – od Agnieszki

18:00 +Romana Piotrowskiego – od córek

18:00 +Michała Paduch w 3 r.śm., zm. z rodziny Paduchów, Bień i Nowaków

 

 

Sobota 22.09.   

7:00 +Zenona Wrześniak  – od wnuczek Moniki i Angeliki

7:30 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 22 msza greg.

18:00 +Władysława Wiekierę

18:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i      błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla Anny i Lecha Sałek w 45 r. ślubu – od dzieci z rodzinami

 

 

Niedziela 23.09.   XXV Niedziela Zwykła

7:30  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i        błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla Jerzego i Bożeny Kulawik w 50 r. ślubu

9:30 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 23 msza greg.

11:00 +Albina Cupiała – od syna Bogusława

12:15 Chrzty

15:00 Niwa: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla Antoniego Herej – od rodziców, dziadków i  cioci Gabrysi z dziećmi

17:00 +Michała Marzec

 

 

 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 19.09.2018r

1. Opiekę MBNP dla wspomagających modlitwą, ofiarami i pracą odnawianie naszej Świątyni

2. O łaskę wiary w pewnej rodzinie.

3.O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla rodziny Woźniaków

4. O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., dalszą opiekę Matki Bożej dla Krzysztofa Zygmunt i jego rodziny – od  mamy

5. Z podziękowaniem Opatrzności Bożej za otrzymane łaski z   prośbą o umocnienie w wierze, błogosławieństwo Boże, dary      Ducha św., dalszą opiekę Matki Bożej dla Klaudii, Kingi, Rafała i Dawida oraz ich mamy

6. O zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej dla Łukasza, Alana, Marka, Elżbiety i ich mamy

7. Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla modlących się w Kole Różańcowym p. Liliany Jakóbczyk oraz ich rodzin.

8. Z prośbą o powrót do zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki       Bożej dla Jana i jego rodziny 

Za zmarłych

1.+Jana Nycha i Jego zmarłych dziadków

2.+Henryka Drzewieckiego - od żony

3.+Halinę i Henryka Kowalskich

4.+Barbarę Flasze, Leszka Nowaka.

5.+Witolda Skubisa i zm. z jego rodziny  - od żony

6.+Za zm. z rodziny Białków, Bogatków i Woźniaków.

7.+Tomasza Łaskawiec – od mamy

8.+Kazimierza, Józefa, Marię, Stanisławę Zygmuntów, zm. z rodziny Klimczyków, Zygmuntów,

9.+Władysława Kotułę jego żonę i zm. rodziców

10.+Józefę Franciszka Kuśmierczyków oraz Mariana i Helenę

12.+Krzysztofa Bobińskiego jego zm. rodziców - od żony i dzieci                       

13.+Wiesława Wilka jego zm. rodziców i rodzeństwo oraz +Karolinę Wilk

14.+Małgorzatę Kmiotczyk, Jana Zmorzysko oraz zm ich                            rodziców

15.+Zdzisławę Skalny – od sąsiadów z ul. PCK 9

16.+Marka Ulmana  - od żony i dzieci

17.+Ireneusza Cupiał – od sąsiadów z ul. Siewierskiej

18.+Marię Wilczyńską w r. urodzin – od męża i dzieci z rodzinami

19.+Czesława Świdę – od sąsiadów z ul. Jagiellońskiej

20.+Elżbietę Pietrzyk – od sąsiadów

21.+Edwarda Zając w 30 dniu od śmierci – od syna Jacka z  rodziną

22.+Jerzego Frydrych w r.śm. oraz ojca Jana Frydrycha i zm. rodzeństwo – od żony z dziećmi

23.+Marka Przeniosło i jego rodziców – od żony z dziećmi

24.+Sabinę, Emila Głowackich – od córki

25.+Mariannę, Wincentego Konopka, Janinę Banasik

26.+Agnieszkę Firszt – od rodziny ze Sławkowa

27.+Honoratę, Bolesława Naglińskich i zm. z rodziny

28.+Wacławę w r.śm., Stefana Jakóbczyków i Dusze w Czyśćcu cierpiące

29.+Edwarda Zając – od swatowej Marii Sośnierz

30.+Mieczysława Ślusarczyka w 5 r.śm., i jego rodziców – od żony i dzieci

31.+Kazimierza Molędę – od Janusza

32.+Stanisława Ślusarczyka – od Janusza

33.+Marię, Józefa Ślusarczyk – od wnuka Janusza z rodziną

34.+Janinę, Jana Adamczyk – od wnuka Janusza z rodziną

35.+Mieczysława Ślusarczyka – od syna z rodziną

36.+Helenę, Józefa, Rozalię, Jana Jasiców, Helenę, Stanisława Kneców i zm. bliskich krewnych z ich rodziny

 




10.09. - 16.09.

Poniedziałek 10.09.     

7:00 +Jacka Skubis – od p. Wiesławy Morel

7:30 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 10 msza greg.

18:00 +Stanisława, Stanisławę Mól, Natalię, Józefa Pałka – od Marii, Władysława Mól

18:00 +Jacka Skubis – od rodziny Herejów

 

 

Wtorek 11.09.              

7:00 +Stanisława Flak – od żony, syna z rodziną

7:30 +Irminę Wełna – od sąsiadów z ul. Krzywda

18:00 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 11 msza greg.

18:00  Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla posługujących i wspomagających Caritas



 Środa 12.09.                 

7:00 +Aleksandrę, Mikołaja – od rodziców, syna i siostry.

7:00 +Czesława Hejczyk w 20 r.śm – od wnucząt

7:30 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 12 msza greg.

18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

 

Czwartek 13.09.        Triduum Odpustowe

7:00 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 13 msza greg.

7:30 Dziękując Bogu za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie,    błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki    Bożej dla Ilony z ok. 50 r. ur. – od mamy

18:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i        błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla Elżbiety Marii Ulman w 8 r. urodzin        

18:00 Dziękując Bogu za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie,  błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę Matki    Bożej dla syna Damiana z ok urodzin – od mamy

 

 

Piątek 14.09.        Triduum Odpustowe

7:00 Za dusze w Czyśćcu cierpiące

9:30 +Irminę Wełna – od sąsiadów z ul. Krzywda

18:00 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 14 msza greg.

18:00 +Stanisława, Antoninę Kwapisz w 5 r.śm. – od syna z rodziną

 

 

Sobota 15.09.        Triduum Odpustowe

7:00 Za dusze w Czyśćcu cierpiące

7:00 +Mirosława Bryzik, Jana Bieńek

7:30 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 15 msza greg.

18:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i      błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla Daniela Stramskiego w 18 r. urodzin – od dziadków

 

 

Niedziela 16.09.   Uroczystość Odpustowa Podwyższenia Krzyża św.

7:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i        błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla Wacławy Kubiczek w 80 r. urodzin

9:30 +Marianne, Józefa, Zdzisława Bańbułów, Mariannę,  Władysława Osmędów, Teresę Karoń

11:00 Roczki:

  1. Iga Grudzińska 1 r. ur – od rodziców i babci
  2. Albert Dłubacz  1 r. ur
  3. Michalina Dłubacz 1 r. ur – od rodziców

12:15 Za Parafian

15:00 Niwa: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i        błogosławieństwo Boże, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej dla Anny i  Marcina w 20 r. ślubu oraz o błogosławieństwo dla ich dzieci Bartłomieja i Wiktorii

17:00 +Marię Jolantę Tarmas-Gaca i syna Pawła 16 msza greg.